Darmowa dostawa od 299 zł
Wysyłka w 24H
14 dni na zwrot zamówienia

Radio Multifunkcyjne PowerPlus

135,00 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Urządzenie które posiada funkcję radia, alarmu, latarki, ładowarki oraz powerbanku!

Dane techniczne:

  • Jasność diody: LED 14 000 MCD
  • Żywotność diody: LED 30 000 h
  • 3 baterie AAA 1.2 V, 400 mAh
  • Czas pracy – 100% naładowania Dioda LED 4 h / Radio 4 h
  • Czas pracy – 1 minuta kręcenia dynamo Dioda LED 12 min / Radio 12 min
  • Czas pracy – 30 minut ładowania solarnego Dioda LED 3 min / Radio 3 min
  • Częstotliwość radia 86 – 109 Hz
  • Czas ładowania 230 V 3 h
  • Kolor: niebiesko czarny

Jakość

POWERplus Panther 5 w 1 to wielofunkcyjne radio o ciekawie brzmiącej nazwie Panther z powodzeniem wykorzystamy zarówno w „domowych” warunkach, jak i podczas wypadu na łono natury. Dopiero poza dostępem do cywilizacji rozwija skrzydła i ukazuje pełnię swoich możliwości. A te są doprawdy imponujące! Na pierwszy rzut oka niepozorne urządzenie posiada funkcję radia, alarmu, latarki, ładowarki oraz powerbanku! Wykonanie Obudowa radia wykonana została w całości z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie elementy spasowano bardzo dobrze, szczeliny pomiędzy nimi są doprawdy niewielkie. Pozytywne wrażenie sprawia też gumowany plastik, dzięki któremu radio jest przyjemniejsze w dotyku i bardziej odporne na zarysowania, czy uszkodzenia. Multifunkcjonalność Radio POWERplus Panther to doprawdy wielofunkcyjne urządzenie, które mimo niewielkich rozmiarów z powodzeniem zastąpi kilka zdecydowanie większych urządzeń.

Zastosowanie

Podstawową funkcją jest oczywiście alarm dźwiękowy oraz radio. Ponadto dzięki wbudowanym panelom słonecznym bądź ręcznej korbce mamy możliwość ładowania dołączonych do zestawu 3 baterii AAA. Zaledwie minuta kręcenia korbką zapewni nam pełną funkcjonalność radia na 12 kolejnych minut! W przypadku wykorzystania modułów solarnych jest to odpowiednio 30 minut ładowania i 3 minuty pracy. Kolejnym ciekawym atutem radia Panther jest wbudowane wyjście USB poprzez które możemy podłączyć smartfon i wykorzystać radio jako powerbank! Na wierzchniej części obudowy znajduje się włącznik światła LED oraz panel słoneczny. Z tyłu zaś znajdziemy klapkę, a pod nią miejsce na 3 baterie typu tzw „paluszki”. Obok producent umieścił korbkę do ręcznego ładowania, którą możemy delikatnie schować w specjalnie zaprojektowanej wnęce w obudowie. Wszystkie wyjścia znajdziemy z prawej strony obudowy. Pod gumową zaślepką umieszczono wyjście słuchawkowe typu mini jack, port USB oraz wejście do ładowarki. Całym radiem sterujemy za pomocą 3 przycisków i pokrętła znajdujących się na przednim panelu.

O firmie

POWERplus to holenderska firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w produkcji ekologicznych produktów zasilanych energią słoneczną, wiatrową, wodną oraz tą wytworzoną ludzką siłą (dynamo). Jest to jeden ze światowych liderów w tym segmencie rynku o czym świadczy szeroki zakres współpracy obejmujący państwa Europy, Azji, Afryki oraz obu Ameryk! Oczywiście wśród partnerów biznesowych jest również i Polska. W swoim portfolio posiadają całą gamę produktów. Od klasycznych powerbanków czy latarek, poprzez wszelkiego rodzaju lampy, radia, zegary, aż po składane panele fotowoltaiczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma stale rozszerza swoją ofertę o nowe, ciekawe propozycje.