Darmowa dostawa od 299 zł
Wysyłka w 24H
14 dni na zwrot zamówienia
  • Obniżka

Pendrive szyfrowany 16GB SanDisk

39,00 zł
34,00 zł Rabat 5,00 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

SanDisk Cruzer Force USB Flash Drive. Mocna metalowa obudowa.
Ten pendrive USB zapewni Twoim cennym plikom bezpieczeństwo i ochronę, jakiej potrzebujesz.


Dane techniczne:

  • Interfejs: USB 2.0
  • Pojemność: 16 GB
  • Gwarancja: 5 Lat
  • Maks. prędkość zapisu: 5 MB/s
  • Maks. prędkość odczytu: 37 MB/s
  • Wymiary: 34,4 x 12 x 7,4 mm
  • Kolor: Srebrny

Jakość

Szaro-czerwone wykończenie sprawia, że pamięć USB Cruzer Force 16 GB wywiera niezapomniane wrażenie. Zewnętrzna obudowa wykonana jest z metalu, co zapewnia dodatkową ochronę przed przypadkowym upuszczeniem. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji użytkownika dzielą zaledwie sekundy od zapisu lub odczytu plików. Elegancka, bezpieczna i wytrzymała – świetny sposób na przenoszenie muzyki, zdjęć, rodzinnych nagrań wideo i filmów tak, aby cieszyć się nimi w dowolnym miejscu – lub, aby dzięki dostępowi do arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji i innych plików potrzebnych w pracy zawsze być przygotowanym, niezależnie od tego czy potrzebne są one w biurze czy w domu.

Zastosowanie

Cruzer Force USB Flash Drive posiada oprogramowanie SanDisk SecureAccess TM, które tworzy chroniony hasłem folder do przechowywania poufnych plików. Aplikacja wykorzystuje 128-bitowe szyfrowanie AES, dzięki czemu można dzielić się ulubionymi mediami, chroniąc tym samym prywatne dokumenty z nieautoryzowanym dostępem Cruzer Force USB Flash Drive. Pamięć USB 16 GB Cruzer Force USB daje się łatwo przypiąć do kółka na klucze, segregatora, smyczy, czy szlufki, dzięki czemu można ją łatwo przenosić, gdy nie jest używana.

O firmie

SanDisk Corporation – amerykańska korporacja, zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz rozwojem rozwiązań pamięci masowej flash oraz oprogramowania. Przez ponad 25 lat, firma SanDisk rozszerzała możliwości przechowywania danych, tworząc zaufane i innowacyjne produkty, które zmieniły dzisiejszy przemysł elektroniczny. Wysokiej jakości rozwiązania SanDisk, stanowią trzon w wielu największych światowych centrach przetwarzania danych i osadzone są w zaawansowanych smartfonach, tabletach i komputerach. Produkty konsumenckie firmy SanDisk dostępne są w setkach tysięcy sklepów detalicznych na całym świecie.