Darmowa dostawa od 299 zł
Wysyłka w 24H
14 dni na zwrot zamówienia

Gogle ochronne Fahrenheit 3M

10,00 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Okulary ochronne FAHRENHEIT marki 3M. Gogle ochronią oczy przed dymem i oparami.
Można je zakładać na okulary. Elastyczne. Bardzo wysokiej jakości. Wygodne, odporne na stłuczenie.


Dane techniczne:

  • Materiał: PCV
  • Kolor: niebieski
  • Inne: W komplecie miękki woreczek do przechowywania

Jakość

Klasa optyczna 1. Przezroczysta oprawa z miękkiego PCV z szeroką częścią osłaniającą twarz dla zwiększonego komfortu aerodynamiczny kształt i cylindryczna soczewka zapewniają 180° pola widzenia bez zniekształceń.

Zastosowanie

Model zaprojektowany specjalnie do użytku z okularami korekcyjnymi półmaskami wielokrotnego użytku z wymiennymi elementami oczyszczającymi i jednorazowymi półmaskami filtrującymi system wentylacji pośredniej zapobiega parowaniu, przedostawaniu się cieczy i kurzu. Szeroki (25 mm), elastyczny pasek nylonowy z możliwością łatwej regulacji dzięki sprzączce i ruchomemu mocowaniu. Gogle pokryte warstwą ANTIFOG - koniec zaparowanych szkieł szybka odporna na zarysowania zapewniają ochronę przed małymi odpryskami ciał stałych o energii uderzenia do 45 m/s (F). Przeznaczone do ochrony oczu przed odpryskami cząstek stopionego metalu. Odporne na kwasy. Spełniają wymagania normy EN166. Szybka UV/AS/OCTAN.

Marka 3M

3M jest firmą reprezentującą wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącą działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata, w pięciu grupach biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika Reklamowa, Przemysł, Elektronika i Energetyka. 3M jest przedsiębiorstwem o światowym zasięgu, charakteryzującym się wysokim stopniem wewnętrznej współpracy w obszarze badań, produkcji oraz marketingu.