Darmowa dostawa od 299 zł
Wysyłka w 24H
14 dni na zwrot zamówienia

Narzędzie wielofunkcyjne NeoTools

37,00 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Narzędzie wielofunkcyjne 10w1. Szczypce, wkrętak PH2, wkrętak SL, nóż, piła do drewna,
pilnik, szpikulec, otwieracz do puszek, otwieracz do butelek, LED.


Dane techniczne:

  • GWARANCJA: 25 LAT!
  • Producent: Neo Tools
  • Waga: 140 g
  • Ostrza: Stal 420
  • Długość: złożony 105 mm, po rozłożeniu 165 mm
  • Obudowa: Aluminiowa z plastikowymi elementami
  • Inne: Etui w zestawie
  • Model: NEO 01-027

Zastosowanie

Narzędzie wielofunkcyjne NEO to innowacyjne rozwiązanie. W jednym narzędziu znajduje się 10 różnych funkcji, m.in. najpopularniejszy wkrętak PH2, ostry nóż niezbędny w wielu sytuacjach oraz potrzebny na wielu kempingach otwieracz do puszek i butelek. Umieszczone w praktycznym etui wykonanym z wytrzymałego nylonu ułatwiającym transport i przechowywanie.

Jakość

Narzędzia ręczne NEO stworzone zostały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Aby sprostać ich oczekiwaniom spełniają najwyższe kryteria jakościowe. Dlatego w procesie produkcji wykorzystywane są starannie wyselekcjonowane materiały, a jakość narzędzi jest stale weryfikowania w trakcie rygorystycznych procedur kontrolnych. W ich efekcie właściciel marki NEO jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość czego znakiem jest 25-letni okres ochrony gwarancyjnej na narzędzia mechaniczne NEO. Swoim zakresem obejmuje ona wszelkie wady produkcyjne i materiałowe, które zostały wykryte w okresie 25 lat liczonych od momentu zakupu produktu. Wybierając NEO jakość dostajesz w standardzie

Marka NeoTools

NEO to marka będąca własnością firmy "Grupa Topex", jest ona niezwykle dynamiczną marką notującą duże wzrosty sprzedaży i zyskująca coraz większą popularność w kraju i za granicą. Neo to marka na której nawet najbardziej wymagający użytkownicy mogą polegać jak na "Zawiszy". W jej kompetencji leży dostarczanie niezawodnych narzędzi przetestowanych zarówno w sterylnych laboratoriach, jak i w miejscach pracy profesjonalistów. Dzięki NEO użytkownicy mają pewność wysokiej jakości i dobrze wykonanej pracy. NEO ma naturę bohatera, który szuka ambitnych wyzwań i działa operatywnie, korzystając ze zdobyczy technologii i designu. Marka jest silna i zdecydowana. Najlepsza do prac w wymagających warunkach.