Darmowa dostawa od 299 zł
Wysyłka w 24H
14 dni na zwrot zamówienia
  • Obniżka

Narzędzie wielofunkcyjne NeoTools

42,00 zł
34,00 zł Rabat 8,00 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Narzędzie wielofunkcyjne 10w1. Szczypce, wkrętak PH2, wkrętak SL, nóż, piła do drewna,
pilnik, szpikulec, otwieracz do puszek, otwieracz do butelek, LED.


Dane techniczne:

  • GWARANCJA: 25 LAT!
  • Producent: Neo Tools
  • Waga: 140 g
  • Ostrza: Stal 420
  • Długość: złożony 105 mm, po rozłożeniu 165 mm
  • Obudowa: Aluminiowa z plastikowymi elementami
  • Inne: Etui w zestawie
  • Model: NEO 01-027

Zastosowanie

Narzędzie wielofunkcyjne NEO to innowacyjne rozwiązanie. W jednym narzędziu znajduje się 10 różnych funkcji, m.in. najpopularniejszy wkrętak PH2, ostry nóż niezbędny w wielu sytuacjach oraz potrzebny na wielu kempingach otwieracz do puszek i butelek. Umieszczone w praktycznym etui wykonanym z wytrzymałego nylonu ułatwiającym transport i przechowywanie.

Jakość

Narzędzia ręczne NEO stworzone zostały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Aby sprostać ich oczekiwaniom spełniają najwyższe kryteria jakościowe. Dlatego w procesie produkcji wykorzystywane są starannie wyselekcjonowane materiały, a jakość narzędzi jest stale weryfikowania w trakcie rygorystycznych procedur kontrolnych. W ich efekcie właściciel marki NEO jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość czego znakiem jest 25-letni okres ochrony gwarancyjnej na narzędzia mechaniczne NEO. Swoim zakresem obejmuje ona wszelkie wady produkcyjne i materiałowe, które zostały wykryte w okresie 25 lat liczonych od momentu zakupu produktu. Wybierając NEO jakość dostajesz w standardzie

Marka NeoTools

NEO to marka będąca własnością firmy "Grupa Topex", jest ona niezwykle dynamiczną marką notującą duże wzrosty sprzedaży i zyskująca coraz większą popularność w kraju i za granicą. Neo to marka na której nawet najbardziej wymagający użytkownicy mogą polegać jak na "Zawiszy". W jej kompetencji leży dostarczanie niezawodnych narzędzi przetestowanych zarówno w sterylnych laboratoriach, jak i w miejscach pracy profesjonalistów. Dzięki NEO użytkownicy mają pewność wysokiej jakości i dobrze wykonanej pracy. NEO ma naturę bohatera, który szuka ambitnych wyzwań i działa operatywnie, korzystając ze zdobyczy technologii i designu. Marka jest silna i zdecydowana. Najlepsza do prac w wymagających warunkach.