O nas

Help Bag jest dla tych, którzy kochają przygodę, a jednocześnie bardziej od niej kochają życie. Dla tych, którzy nie boją się brać odpowiedzialności za siebie i za tych którzy im zaufali. Dla tych, którzy wiedzą kiedy iść dalej by przesuwać granice własnych słabości, a jednocześnie rozumieją że brawura jest rosyjską ruletką o życie. Przeżywaj, eksploruj, ratuj, zdobywaj! ale “bądź odpowiedzialny”!

Zespół

Nasz zespół tworzą cztery osoby. Remek jest DJ-em i informatykiem. Zmysł organizacyjny wyssał z mlekiem matki. Doskonały partner i kopalnia pomysłów. Estera, żona Remka jest fotografką. To dzięki jej nietuzinkowemu spojrzeniu będziemy mogli okraszać nasz blog wyjątkowymi zdjęciami. Choć znaliśmy się już wcześniej, to tak naprawdę zgraliśmy się podczas wspólnego tripu po Stanach. Dwa tygodnie razem, 24 godziny na dobę sprawi, że albo kogoś znieloubisz do reszty, albo zaczniesz z nim tworzyć swego rodzaju symbiozę. Nam na szczęście przydarzyło się to drugie. Moja żona Dina jest odpowiedzialna za realizację zamówień i całą papierkologię. Ja nazywam się Arkadiusz Ratajski, mam 33 lata i staram się spinać te żywioły w całość.

Idea

“Be responsible” znaczy być odpowiedzialnym. To hasło będzie nas prowadzić przez całą tematykę sztuki przetrwania. Łatwo też wpaść w pułapkę kupowania rzeczy zbędnych lub bezużytecznych. Postaramy się pomóc Wam odnaleźć się w gąszczu bezładnych informacji. Przesiewamy to co ważne, od marketingowego naciągania. Co jest przydatne, a co gadżetem. Przygotujemy serię filmów, prezentujących podstawowe akcesoria i ich praktyczne zastosowanie. Pierwsze wzmianki będą dotyczyć rzeczy najważniejszej i podstawowej: plecaka ewakuacyjnego (ucieczkowego) Help Bag. Omówimy jego wykonanie, wyposażenie, główne przeznaczenie i szerokie zastosowanie.

Dlaczego HelpBag™?

Dlaczego nie można użyć zwykłego plecaka turystycznego? Zwykle są zbyt uniwersalne a ich konstrukcja często przypomina wiadro. W sytuacji awaryjnej nie ma czasu na wyrzucanie wszystkiego z plecaka i szukanie tego czego naprawdę potrzebujemy. Inne plecaki tzw. “taktyczne” często zmuszają nas do rozkładania wyposażenia w kompletnym bezładzie. HelpBag™ to pierwszy plecak zaprojektowany ściśle pod dedykowane akcesoria, przez co jako jedyny tak doskonale spełnia swoją rolę. Bądź odpowiedzialny! Wybierz HelpBag™.

ZOBACZ 1 ODCINEK - PLECAK, który może URATOWAĆ CI ŻYCIE!

Wybierz kategorię sklepu

ax3.jpg

Znajdziesz tu plecaki ewakuacyjne
w 4 kolorach z pełnym wyposażeniem.

PLECAKI Z WYPOSAŻENIEM
ax.jpg

Znajdziesz tu wyposażenie priorytetowe,
które mieści się w plecaku ewakuacyjnym.

WYPOSAŻENIE PRIORYTETOWE
ax3.jpg

Znajdziesz tu puste plecaki ewakuacyjne
w 4 kolorach bez elementów wyposażenia.

PLECAKI BEZ WYPOSAŻENIA
ax.jpg

Znajdziesz tu wyposażenie dodatkowe,
w które możesz doposażyć swój plecak ewakuacyjny.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE